ZPO UA

Філармонічний Оркестр Чжанцзяцзе - Хунань, Китай
ПРО НАС
У червні 2018 року уряд Китаю запросив відомого диригента Тараса Куценка разом з українськими музикантами створити перший філармонічний оркестр муніципального підпорядкування. Оркестр отримав широке визнання в Китаї та був визнаний "Заслуженим". Протягом усього концертного сезону Украґнській Заслужений Симфонічний Оркестр гастролював і виступав перед китайською публікою. За три місяці оркестр дав понад 160 концертів, що стало приводом для занесення імені диригента та оркестру до Книги рекордів Китаю. Після блискучого концертного сезону китайський уряд запропонував маестро Тарасу Куценку та його музикантам постійні контракти у новоствореному філармонічному оркестрі Чжанцзяцзе який почав базуватися на терріторіґ Університкту Чжанцзяцзе. Так почалася нова історія, нового оркестру.
У період з 2018 по 2019 роки концерти оркестру подивилися понад 180 000 глядачів.
"Музиканти оркестру зачарували своєю майстерністю і завоювали симпатії публіки". - Чу Лінву, корр. "Чжанцзяцзе сьогодні"
Диригенти
Найкращі диригенти працюють щодня, щоб забезпечити найкращу якість.
 • Головний диригент та музичний керівник
  Український диригент.
  Закінчив найпрестижніші та найелітніші музичні університети та консерваторії, зокрема Московську державну консерваторію ім. П.І. Чайковського, Асистентуру Санкт-Петербурзької Консерваторіі ім. М.А. Риського-Корсакова, Нью-Йоркську кіноакадемію та Каліфорнійську школу звукорежисури в Берклі.
  Є членом Міжнародної асоціації Головних Диригентів, нагороджений орденом "Всесвітня культурна дипломатія".
  Володар престижних музичних премій, серед яких: Global Music Awards, Hollywood BLASTOFF, Los Angeles Silver Mask.
  Маестро Куценко є професором Університету Чжанцзяцзе, провінція Хунань, Китай.
 • Луо Йонг
  Керівник оркестру, диригент
  Закінчив Університет Джішоу. Професор університету Чжанцзяцзе.
МІСІЯ -
пропаганда музичної культури в туристичному центрі Китаю.
Оркестр має великий репертуар, до якого входять твори світової класики, а також китайських композиторів у сучасному аранжуванні Маестро Куценко. Музиканти оркестру постійно беруть участь у проєктах, які спрямовані на формування іміджу туристичного центру Китаю, міста Чжанцзяцзе, а також участь у міжнародних проєктах.
МІСІЯ -
пропаганда музичної культури в туристичному центрі Китаю.
Оркестр має великий репертуар, до якого входять твори світової класики, а також китайських композиторів у сучасному аранжуванні Маестро Куценко. Музиканти оркестру постійно беруть участь у проєктах, які спрямовані на формування іміджу туристичного центру Китаю, міста Чжанцзяцзе, а також участь у міжнародних проєктах.
ПРЕСТИЖ І КАР'ЄРА
Філармонійний Оркестр Чжанцзяцзе спільно з відомим гітаристом Френсісом Гойя виконав кросовер версію музики Людвіга Ван Бетховена "Ода до радості". Цей проєкт був відзначений низкою престижних міжнародних премій. У 2021 році оркестр взяв участь у міжнародному проєкті "Magic Song" разом із музикантами світового рівня: Леонід Агутін, Анжеліка Варум, Ал Ді Меола, Ед Кайє, Амайрі Гутієррез та інші.
Музиканти Філармонійного оркестру Чжанцзяцзе отримали престижну музичну премію.
Проєкт "Чарівна пісня" композитора Тараса Куценка здобув всесвітнє визнання та великий інтерес глядачів. Головна думка проєкту - добро чудесним чином восторжествує, потрібно в це вірити. Продюсер проекту - сценарист і музичний продюсер Алекс Сіно.
НАГОРОДИ ТА ПРЕМІЇ
 • Нагорода:
  Red Dragon Creative Awards (USA) 2021
  Проєкт і категорія:
  "Чарівна пісня / Magic Song" - "Найкращий музичний супровід" ZPOrchestra, композитор Тарас Куценко (Terry Heimat), солісти оркестру Анна Литвин (віолончель), Костянтин Слободенюк (флейта), Данило Попов (кларнет), Андрій Тимків (кларнет).
 • Нагорода:
  Royal Society of Television & Motion Picture Awards (United Kingdom) 2021
  Проєкт і категорія:
  "Чарівна пісня / Magic Song" - "Найкращий саундтрек до фільму" TVK production, ZPOrchestra
 • Нагорода:
  Emerald Peacock International Film Festival (Russia) 2021
  Проєкт і категорія:
  "Слава / Glory" - "Найкраще музичне відео" TVK production, ZPOrchestra
 • Награда:
  High Tatras Film & Video Festival (Slovakia) 2021
  Проєкт і категорія:
  "Слава / Glory" - "Найкраще звукове оформлення", "Найкраще студійне виробництво" - композитор Тарас Куценко (Terry Heimat), ZPOrchestra
 • Нагорода:
  Global Music Awards (USA) 2021
  Проєкт і категорія:
  "Відправна точка" - "Найкраще звукове оформлення" - солістка оркестру Оксана Толмачова (Oksana Tolmachova)
 • Нагорода:
  Best Music Video Awards (United Kingdom) 2021
  Проєкт і категорія:
  "Ода до радості" - "Найкраще звукове оформлення". Композитор - Тарас Куценко (Terry Heimat). Звукорежисер - Саша Гусєв (Sasha Gusev). ZPOrchestra
 • Нагорода:
  Palm Beach International Music Awards (USA) 2021
  Проєкт і категорія:
  "Ода до радості" - "Найкраща інтерпретація класичної музики".
 • Участь у фестивалі:
  New Media Film Festival (USA) 2021
  Подробиці:
  Проєкт "Ода до радості" Філармонійний Оркестр Чжанцзяцзе ZPOrchestra, Франсіс Гоя, Бернар Врінк, Тарас Куценко, Руслан Зіневич, Іван Левченко.
ТЕРИТОРІЯ
ЧЖАНЦЗЯЦЗЕ - РАЙ
Наш оркестр базується в мальовничій місцині Чжанцзяцзе на території Університет і є частиною спільноти цього навчального закладу. Концертна зала для виступів і вся інфраструктура розташована в одному місці, поруч із мальовничими місцями знаменитої гори Тяньмень.
З чуток, красою і величчю гір Чжанцзяцзе був натхненний режисер Джеймс Кемерон на створення знаменитого фільму "Аватар". Гори Чжанцзяцзе - це прообраз планети Пандора.

УНІВЕРСИТЕТ ЧЖАНЦЗЯЦЗЕ
Оркестр принимает участие в мероприятиях университета и работает с солистами Академии искусств при Университете Чжанцзяцзе.
Головний вхід в Університет Чжанцзяцзе
ЧОМУ З НАМИ ДОБРЕ?
Керівництво оркестру звертає величезну увагу на норми життя, умови роботи і сприятливий кліпат у колективі. Колектив філармонійного оркестру Чжанцзяцзе - це велика музична сім'я, де дружні та шанобливі стосунки один до одного є пріоритетом.
НОВИНИ
Музичні проекти оркестру.
Made on
Tilda